W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Udana inauguracja sezonu dziewczyn

izolatorPiłkarki Izolatora bardzo udanie rozpoczęły nowy sezon wygrywając w Lesku z Sanovią aż 4:0.

Mecz ten dla Izolatek rozpoczął się fenomenalnie. Już w piątej minucie Maria Purgar zdobyła pierwszą bramkę w meczu. Dla tej zawodniczki było to także debiutanckie trafienie w naszym klubie, bowiem w przerwie letniej do Izolatora dołączyła z pierwszoligowej Resovii.

Druga bramka padła w 11 minucie spotkania. Rzut karny pewnie wyegzekwowała Patrycja Turczyn, dla byłej zawodniczki Tarnovii Tarnów był to także pierwszy oficjalny mecz w Izolatorze.

Kolejne dwa gole dorzuciła Sylwia Witalec. Najbardziej skuteczna piłkarka z kadry z poprzedniego sezonu bramki zdobyła w 12 i 14 minucie meczu.

Po pierwszym kwadransie meczu na tablicy wyników widniał wynik 4:0 dla Izolatora. Nasze piłkarki mogły i powinny zdobyć więcej goli jednak w kluczowych momentach dobrze spisywała się bramkarka Sanovii.

Druga część spotkania to ataki wyprowadzane przez obie drużyny. W drugiej połowie bardzo dobrze spisywały się golkiperki zespołów Izolatora oraz Sanovii. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Z ciężkiego terenu podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk wywiozły cenne trzy punkty. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu na sztucznym boisku w Lesku wygrały gospodynie, które pokonały nasz zespół aż 3:1.

Następny mecz ligowy i pierwszy na IzoArenie w sezonie 2018/19 nasze piłkarki rozegrają w przyszłą niedzielę 16 września 2018 roku o godzinie 11:00. Rywalkami naszego zespołu będą reprezentantki Olimpii Pysznica.

Sanovia Lesko – Izolator Boguchwała 0:4 (0:4)

Bramki: Maria Prugar (5.), Patrycja Turczyn (11.-karny), Sylwia Witalec 2 (12., 14.)

Izolator: Karolina Mścisz – Anna Brzuszek, Anna Ślęzak (66. Karlina Zuba), Klaudia Majer, Sylwia Witalec, Aleksandra Kulpińska, Patrycja Turczyn, Klaudia Kondracka (70. Marta Pawlina), Kinga Karwat, Maria Prugar, Katarzyna Czarnik

Żółte kartki: Karwat, Czarnik