W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Szósta wygrana z rzędu!

izolatoriglopolIzolator Boguchwała nie zwalnia tempa. Biało-zieloni wygrali szósty mecz ligowy z rzędu!W meczu jedenastej kolejki Izolacja na IzoArenie pokonała Igloopol Dębica 3:2.

Pierwsza bramka padła już w 9 minucie gry. Marcin Brogowski zagrał prostopadłą piłkę do Michała Worosza. Walker dośrodkował ją w pole karne, tam zagranie zamykał Krzysztof Domin, który strzałem pod poprzeczkę wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Izolacja prowadzenie podwyższyła dziesięć minut po zdobyciu pierwszego gola. Tym razem bramkową akcję rozpoczął Michał Worosz, który minął w środku boiska dwóch rywali podając do Michała Kachniarza. Kacha wypatrzył dobrze ustawionego Patryka Zielińskiego. Najlepszy strzelec w szeregach naszej drużyny był zupełnie niepilnowany przed polem karnym. Zielu w sytuacji sam na sam nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Psiody.

Zieliński jeszcze w pierwszej połowie powinien podwyższyć prowadzenie jednak w stuprocentowej sytuacji uderzył prosto w bramkarza Igloopolu.

W pierwszej odsłonie meczu Igloopol tylko raz poważnie zagroził bramce strzeżonej przez Dawida Kaszubę. W 44 minucie na strzał zdecydował się jeden z graczy Morsów piłkę fenomenalną paradą sparował nasz golkiper.

W 55 minucie jedną z nielicznych składnych akcji Igloopolu celnym strzałem wykończył Dawid Rokita. Po tym golu śmielej zaatakowali gracze z Dębicy, nadziewając się na szybki kontratak Izolatora. Marcin Brogowski zagrał po linii do Dawida Pałysa-Rydzika, wychowanek Resovii dośrodkował futbolówkę w pole karne a tam strzałem głową prowadzenie gospodarzy podwyższył Patryk Zieliński, zdobywając swojego dziesiątego gola w sezonie.

Po tej bramce tempo meczu odrobinę „siadło”. Obie drużyny stworzyły sobie do końca meczu po jednej klarownej sytuacji na zdobycie gola. W drużynie Izolatora po fatalnym kiksie Dawida Rokity, w dogodnej sytuacji gola nie zdobył wracający po kontuzji Łukasz Szczoczarz. Goście z Dębicy na tę styuację odpowiedzieli golem Przemysława Nalepki w 89 minucie meczu. Więcej bramek kibice już nie zobaczyli i trzy punkty do swojego konta dopisał Izolator.

Po tym meczu Biało-zieloni awansowali na drugą pozycję w ligowej tabeli. A już w środę nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz pucharowy. Rywalem Izolacji będzie lider rzeszowskiej okręgówki – Głogovia Głogów Małopolski.

Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 3:2 (2:0)

Bramki: Zieliński 2 (19., 69.), Domin (9.) – D.Rokita (55.), P.Nalepka (89.)

Izolator: Kaszuba – Brogowski (72. Gajdek), Bogacz, Wiącek, K. Wilk (90 J. Wilk) – Worosz (70. Filip), Dobrzański (76. Pikiel), Kachniarz, Zieliński, Domin (64. Pałys-Rydzik) – Dudek (79. Szczoczarz)

Igloopol: Psioda – Syguła (76. Jezuit), Darłak, Socha, Stefanik – Stańczyk (62. Żydek), Janus (88. Kitrys), K. Rokita, Nalepka, D. Rokita – Pyskaty (62. Brzostowski)

Żółte kartki: Brogowski, Bogacz – K.Rokita, Pyskaty

Sędzia: Tomasz Weber (Stalowa Wola)