W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Izolator na remis z Wisłoką w meczu na szczycie

izolatorwisloka debicaIzolator Boguchwała w meczu z Wisłoką Dębica zremisował na IzoArenie 1:1. Dzięki temu remisowi Biało-zieloni utrzymali pozycję lidera w czwartej lidze podkarpackiej.

W pierwszej połowie drużyną lepszą była Izolacja. Nasi zawodnicy w pierwszych 45 minutach stworzyli sobie więcej okazji na zdobycie bramki od rywali. W pierwszych minutach gry po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka spadła pod nogi Patrykowi Zielińskiemu, Zielak bez zastanowienia się uderzył na bramkę Wisłoki jednak w ostatniej chwili piłkę zablokował jeden z defensorów gości.

Kibice zgromadzeni na IzoArenie na bramkę musieli czekać do 35 minuty, wówczas Michał Worosz po indywidualnej akcji zagrał piłkę wzdłuż linii pola karnego, tam pierwszy dobiegł do niej Marcin Dudek i bez wahania uderzył futbolówkę w stronę bramki wyprowadzając Biało-zielonych na prowadzenie.

W tej odsłonie meczu Wisłoka najpoważniej bramce Dawida Kaszuby zagroziła po strzale Sebastiana Fedana. Strzał pomocnik Wisłoki wylądował na słupku.

Druga połowa tego meczu to przewaga Wisłoki. Izolacja nastawiła się na grę z kontrataku jednak większość naszych kontr kończyła się niecelnymi podaniami.

Nasi rywale bramkę zdobyli w 80 minucie za sprawą pięknego uderzenia z woleja Damiana Łanuchy.

Po straconej bramce swoją okazję do przechylenia szali na stronę Izolacji miał Patryk Zieliński. Najskuteczniejszy gracz naszej drużyny w sytuacji sam na sam z Dybskim uderzył obok bramki.

Mimo remisu Izolator utrzymał pierwszą lokatę w lidze, dalej mając trzy punkty przewagi nad Wisłoką Dębica oraz Polonią i Ekoballem.

Za tydzień, w najbliższą sobotę Izolator Boguchwała zagra na wyjeździe ze spadkowiczem z trzeciej ligi – Karpatami Krosno.

Urząd Miasta i Gminy Boguchwała oraz zarząd ZKS Izolator ponownie zorganizowali dla kibiców darmowy przejazd na mecz. Osoby, które chcą się wybrać do Krosna a jeszcze się nie zapisały prosimy o wiadomość prywatną na naszym fanpage’u na Facebooku.

Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica 1:1 (1:0)

Bramki: Dudek (35.) – Łanucha (80.)

Izolator: Kaszuba – Brogowski (78. Filip), Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Worosz, Dobrzański, Zieliński (88. Szczoczarz), Sitek (76. Domin), Dudek (75. Pałys-Rydzik) – Róg (67. Pikiel)

Wisłoka: Dybski - Cabała, Remut, Hus (77. Lubera) – Pęcak (55. Bożek) - Łanucha, Wrzosek (55. Nowak), Kruła (73. Guzik), Fedan, Rębisz (73. Król) – Sojda

Żółte kartki: Róg, Dudek, Domin – Fedan, Rębisz, Hus, Bożek, Nowak

Sędzia: Igor Samołyk (Gorzyce)