Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Brawa dla drużyny!

Runda jesienna dobiegła końca. Przed nami kilka miesięcy odpoczynku od ligowych zmagań. Warto podsumować dokonania naszej drużyny, bo jest się czym pochwalić.

Przed sezonem 2018/19 w drużynie prowadzonej przez Tomasza Głąba doszło do wielu przetasowań. Z drużyną pożegnało się aż sześciu zawodników, w tym wieloletni kapitan Izolatora - Konrad Cupryś. Do drużyny dołączyli natomiast młodzi zawodnicy z doświadczeniem głównie w niższych klasach rozgrywkowych. Opinia publiczna oraz część kibiców dość sceptycznie podchodziła do tych decyzji i skazywała Izolator na walkę o środek tabeli. 

 

Mecz otwierający sezon był świetnym widowiskiem w wykonaniu naszych zawodników. Mimo, że dwa razy przegrywali, to dzięki swojej waleczności potrafili odwrócić losy meczu i wywieźć komplet punktów z trudnego terenu w Tuczempach.

Drugi mecz i kolejne zwycięstwo. Przełom Besko bardzo dobrze się bronił, ale także uległ biało-zielonym. W Przeworsku niestety wygrać się nie udało. Obie drużyny miały swoje okazje, ale piłka do siatki nie wpadła.

I… przyszła pierwsza zadyszka. Dość pechowe porażki z Wiązownicą i Rzemieślnikiem zasiały w drużynie ziarno niepewności. Następne pojedynki pokazały jednak, że był to „wypadek przy pracy”. W sześciu kolejnych spotkaniach zdobyliśmy komplet 18 punktów.

Remis padł dopiero w Sanoku, gdzie zagraliśmy z pretendentem do awansu - Ekoball Stalą Sanok. Mecz ten był bardzo trudny i nie układał się po naszej myśli, ale na szczęście nasza drużyna się nie poddała i w ostatnich sekundach zdobyła gola, który dał niezwykle ważny punkt.

W następnym meczu Izolator nie dał szans Wisłokowi Wiśniowa, który w obecnym sezonie prezentuje się nadzwyczaj dobrze. W Boguchwale Wisłok przegrał aż 4-0. Nadszedł mecz z Polonią Przemyśl. Mecz z ówczesnym liderem 4 ligi podkarpackiej. I stało się. Izolator wygrał 1-2 i przejął liderowanie lidze. Ktoś przed sezonem się tego spodziewał?

Izolacja w Boguchwale podejmowała kolejną drużynę, która ma chrapkę na awans. Po pierwszej połowie meczu z Wisłoką wydawać się mogło, że zwycięstwo mamy w kieszeni. Druga była jednak diametralnie różna i mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Każda passa kiedyś się kończy. Niestety Izolatora została przerwana w Krośnie, gdzie drużyna uległa walecznym, młodym Karpatom. Izolator obudził się w drugiej połowie, ale na zwycięstwo czy nawet remis było już za późno. Ostatni mecz sezonu przy odpowiednim układzie wyników kolejki mógł dać nam utrzymanie pozycji lidera. Niestety mecz z Sokołem Kolbuszowa Dolna nie ułożył się po mysli naszej drużyny i ostatecznie padł remis 2-2.

Ostatecznie Mistrzem Jesieni została Wisłoka Dębica, drugie miejsce zajęła Polonia Przemyśl, a trzecie Izolator Boguchwała. Po 17. spotkaniach do lidera tracimy zaledwie dwa punkty i jest to świetny wynik! Łącznie 34 punkty, 10 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. Strzeliliśmy 33 bramki, straciliśmy 18. Na czele klasyfikacji strzeleckiej z czternastoma trafieniami znajduje się nasz ofensywny pomocnik - Patryk Zieliński.

Jak będzie w kolejnej rundzie i na koniec sezonu? Tego nie wie nikt. Na szczęście postawa naszej drużyny pozwala ze spokojem spoglądać w przyszłość.

kairo

Ostatnie spotkanie

34. KOLEJKA
SOBOTA, 15.06, 17:00
KOLBUSZOWA DOLNA 
Stadion Nad Nilem

sokol kolbuszowadolna

 

1:1

izolator

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA
 

(1:0)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

75-lecie ZKS IZOLATOR BOGUCHWAŁA
SOBOTA, 15.06, 16:30
IZOARENA
MECZ WSPOMNIEŃ

izolator

 

-:-

izolator

IZOLATOR BOGUCHWAŁA (obecna kadra)
 

(-:-)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA (legendy klubu)

Zapisz

Liga - WIOSNA 2019

Tabela 2018/19

 

IzOnline

Odwiedza nas 424 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9