Zwycięstwo na ciężkim terenie w Jarosławiu!

izolatorjksjaroslawIzolator Boguchwała pokonał na wyjeździe JKS Jarosław i udanie rozpoczął drugą część rundy rewanżowej. Biało-zieloni wynik spotkania ustalili już w pierwszej połowie pojedynku.

Wynik meczu Izolator otworzył już w 6 minucie gry. Dawid Pałys-Rydzik szybko wznowił grę z rzutu rożnego. Pałysik zagrał krótko do Dominika Pikiela, Piksel bez wahania oddał piłkę ponownie do Pałysika. Dawid minął dwóch graczy JKSu i mocnym uderzeniem z linii pola karnego zdobył bramkę.

Drugiego gola Izolacja zdobyła na pięć minut przed końcowym gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Dominik Pikiel odegrał piłkę do Krystiana Wilka. Wouczer zdecydował się na indywidualną akcję, w której minął Adriana Brodowicza i Łukasza Gwoździa, a przy próbie wybicia piłki przez Macieja Saramaka Krystian odegrał futbolówkę do Marcina Dudka. Dudi bez wahania zdecydował się na uderzenie po długim słupku i zdobył drugą bramkę dla Izolacji w tym spotkaniu.

Po przerwie Izolacja zagrała nieco bardziej zachowawczo. Nasz zespół ze względu na dwubramkowe prowadzenie cofnął się do defensywy upatrując swoich szans na podwyższenie prowadzenia po kontratakach i stałych fragmentach gry. I to właśnie po dośrodkowaniach z rzutów wolnych oraz rożnych nasi piłkarze mogli zdobyć kolejne trafienia. Nieznacznie w drugiej połowie pomylili się Patryk Zieliński czy Aleksander Gajdek.

W Jarosławiu Izolację z trybun wspierała grupa najwierniejszych kibiców. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Kolejny mecz Izolator rozegra już na IzoArenie. W najbliższą niedzielę 5 maja o godzinie 11:00 nasz zespół zmierzy się z Sokołem Nisko.

JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 0:2 (0:2)

Bramki: Pałys-Rydzik (6.), Dudek (40.)

JKS: Lis – Kołcz (61. Kryczkowski (90. Kopcio)), Gwóźdź, Saramak, Ptasznik, Piróg (46. Świecarz), Bańka, Brodowicz, Oziębło, Pilch, Pawlak

Izolator: Kaszuba – Gajdek (75. Brogowski), Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Worosz, Sitek (70. Dobrzański), Pałys, Zieliński, Pikiel – Dudek (77. Wilk J.)

Żółte kartki: Brodowicz, Pawlak – Worosz, Bogacz

Sędzia: Marek Pająk (Mielec)