Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

Kolejny emocjonujący mecz przed nami

izolatorPora na szesnaste ligowe spotkanie o Mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. W tej kolejce Izolator Boguchwała zagra na wyjeździe z Legionem Pilzno.

Legion obecnie zajmuje 6 lokatę w tabeli IV ligi podkarpackiej. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Romana Gruszeckiego wygrali 7 spotkań, 4 zremisowali i również 4 przegrali.

W szeregach Legionu występuje obecny lider klasyfikacji Króla strzelców – Damian Wolański, który w tym sezonie zdobył 15 goli. Cały zaś bilans bramkowy Legionu to 28 goli strzelonych i 14 straconych.

Barwy zespołu z Pilzna aż przez 12 sezonów reprezentował obecny trener Izolatora – Bartosz Zołotar. Obecny szkoleniowiec Izolacji został przez kibiców z Pilzna wybrany do drużyny 25-lecia.

Legion w miniony weekend zremisował z Czarnymi Jasło 1:1. Gola dającego punkt w starciu z beniaminkiem dla drużyny z Pilzna zdobył w 60 minucie Tomasz Barycza. W środę zaś Legion rozegrał zaległy mecz pucharowy, który wygrał z Piastem Wolica Piaskowa 4:0.

W poprzedniej kolejce Izolator na IzoArenie w małych czwartoligowych derbach powiatu rzeszowskiego pokonał rezerwy Resovii Rzeszów 3:0. Dla Izolacji bramki zdobywali Marcin Dudek, Konrad Kowal i Michał Worosz. Wszystkie gole Biało-zieloni zdobyli w drugiej połowie meczu.

Ostatni bezpośredni mecz Legionu z Izolatorem miał miejsce w sierpniu 2019 roku. Wówczas na stadionie naszego rywala padł remis 1:1. Wynik otworzył Tomasz Tragacz pewnie egzekwując rzut karny. Wyrównującego gola w 50 minucie zdobył Mikołaj Wania.

Spotkanie Legionu Pilzno z Izolatorem zostanie rozegrane w sobotę 10 października 2020 roku o godzinie 15:00 na stadionie przy ul. Legionów w Pilźnie. Arbitrem głównym tego meczu będzie mielecki arbiter – Mariusz Kasza.

Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności!