Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Pora na 10 wygraną w sezonie!

izolatorPrzed nami osiemnasta seria spotkań. Izolator Boguchwała w tej kolejce uda się na swój przedostatni mecz wyjazdowy. Tym razem nasza drużyna zmierzy się z Błękitnymi Ropczyce.

Błękitni po 17 meczach mają na swoim koncie 22 punkty i zajmują 13 lokatę w ligowej tabeli. Dotychczas nasi najbliżsi rywale wygrali 7 meczów, 1 zremisowali i 9 przegrali.

Izolator w ostatniej ligowej kolejce przegrał po raz czwarty w sezonie. Tym razem nasi zawodnicy okazali się słabsi od piłkarzy Polonii Przemyśl. Polonia ograła nasz zespół 2:0.

Również porażkę 2:0 zanotowali zawodnicy Błękitnych, którzy w takim stopniu przegrali mecz z Czarnymi Jasło.

W środę obie drużyny rozegrały mecze pucharowe. Błękitni pokonali Legion Pilzno aż 6:1, zaś Izolator przegrał z Jednością Niechobrz po rzutach karnych.

Ostatni mecz Izolatora z Błękitnymi w Ropczycach miał miejsce we wrześniu 2018 roku. Wówczas górą byli Biało-zieloni, którzy pokonali gospodarzy aż 3:0. Dla Izolacji gole zdobywali w tamtym meczu Wojciech Filip, Patryk Zieliński i Dawid Pałys.

Spotkanie 18 kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy Błękitnymi Ropczyce a Izolatorem rozegrane będzie w sobotę 24 października 2020 roku o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Ropczycach. Pojedynek ten poprowadzi Alblin Kijowski z Krosna.

Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 478 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA