W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Bezbramkowo z Karpatami!

Starcie Izolatora Boguchwała z Karpatami Krosno było drugim spotkaniem jakie kibice mogli obejrzeć w ramach "biało- zielonej" soboty na Izo Arenie, wcześniej piłkarki Doroty Ślusarczyk odprwaiły z kwitkiem drużynę Starówki Nowy Sącz, tym samym śladem chcieli pójść podopieczni Bartosza Zołotara, którzy rozgrywali drugie spotkanie przed własną publicznością w kampanii 2021/2022. Mecz w Boguchwale nie należał do najłatwiejszych a żadna z drużyn nie znalazła drogi do siatki. 

W mecz lepiej weszli piłkarze Karpat Krosno, którzy w pierwszej odsłonie pojedynku trzeciej kolejki dwukrotnie byli bardzo blisko pokonania Dawida Ziobro, jednakże za pierwszym razem w sytuacji oko w oko z napastnikiem gości lepszy był Ziobro, zaś za drugim razem defensorów Bartosza Zołotara uratowała poprzeczka. Piłkarze Izolatora odpowiedzieć zdołali jedynie próbą z dystansu Michała Daniela, której do szczęścia zabrakło jednak dosyć sporo. Do przerwy żadnej ze stron nie udało się umieścić piłki w siatce. 

Druga połowa to trochę lepsza gra Izolatora, jednakże to Karpaty znów mogli objąć prowadzenie po strzale swojego napastnika, w bramce czujny jednak był "Zioberek". Izolacja zdążyła przyzwyczaić, że najwięcej dobrego w jej grze dzieje się w końcówce, tak też było tym razem, kiedy to w niemal 200% sytuacji przeszkodzili sobie Krystian Wilk i Przemysław Nalepka, a chwilę później po wrzutce z rzutu wolnego w zamieszaniu nie udało się umieścić piłki w siatce i spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Kolejne starcie zawodnicy Zołotara rozegrają w Głogowie Małopolskim gdzie rywalizować będą z ekipą Głogovii, to starcie 29 sierpnia o godzinie 16.00. 

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - KARPATY KROSNO 0-0

Izolator: Ziobro - Lukanzu, Bogacz, Gajdek ż - K. Wilk, Walas (66 Płocica), T. Nalepka, Worosz (66 Ciemierkiewicz) - Leśniak (74 Piękoś), Daniel, P. Nalepka

Karpaty: Krawczyk - Pelczar, Król, Majewski (74 Wojtasik), Fundakowski (80 Płonka), Gierlasiński, Baran, Gul, Frydrych, Gawle, Wajs (69 K. Głód (89 Bober))

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

22. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 06.04.2024, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

2:1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(1:1)
Głogovia Głogów Małopolski

Następne spotkanie

23. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 13.04.2024, 16:00
ŁAŃCUT

 

-:-

STAL ŁAŃCUT
(-:-)
IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA