Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Izolator na piątkę w Kańczudze

Piłkarze Izolatora Boguchwała przełamali niechlubną passę trzech meczów bez zdobytej bramki, niepowtarzalna okazja pojawiła się na to w Kańczudze gdzie podopieczni Bartosza Zołotara rywalizowali z beniaminkiem ligi MKS Kańczuga. Zawodnicy z Boguchwały drogę do siatki rywali znajdowali aż pięciokrotnie a worek z bramkami już w 11. minucie rozwiązał Michał Daniel.

Piłkarze Izolatora Boguchwała od samego początku mocno weszli w mecz czego efektem było trafienie z 11. minuty Michała Daniela, dzięki czemu przerwana została seria trzech meczów bez zdobytej bramki, asystę przy trafieniu "Danielka" zaliczył Eliasz Płocica. Kilka chwil później dośrodkowania od Michała Worosza nie wykorzystał Daniel. 11. minut przed końcem drugie trafienie dla gości dołożył Płocica i do przerwy w Kańczudze to Izolator był bliżej końcowego sukcesu.

Druga połowa to podobny obraz spotkania i zmarnowana dogodna sytuacja przez Przemysława Nalepkę, chwilę później na listę strzelców wpisał się jednak drugi z braci- Tomasz, który podwyższył prowadzenie wykorzystując zamieszanie w polu karnym. W 62. minucie spotkania swoją drugą bramkę w tym sezonie a czwartą dla Izolacji w tym meczu zdobył Jakub Wilk. Bramka na 5-0 to rzut karny w wykonaniu Michała Cacha oraz Michała Worosza a wykonanie mogło nam przypominać rzut karny z meczu  FC Barcelona Celta Vigo kiedy to Leo Messi dograł futbolówke do wbiegającego Luisa Suareza, w naszym przypadku jednak to Cach dograł piłkę a wbiegającym był Worosz, który musiał tylko dopełnić formalności czym ustatlilł wynik spotkania. Kolejne spotkanie zawodnicy Izolatora rozegrają w ramach Okręgowego Pucharu Polski, a rywalem podopiecznych Bartosza Zołotara będzie beniaminek A- klasy Herman Hermanowa, to spotkanie w środę o godzinie 17.00